Streetview Sophiastraat 71 Leiden

Sophiastraat 71, 2316 PM Leiden

54 m² Bouwjaar 1910 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Sophiastraat 71 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m², een perceel van 54 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €324.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
54 m²
Perceeloppervlakte
54 m²
Inhoud
146 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Sophiastraat 71

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sophiastraat 71

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.03
CO₂-emissie
1905.63 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Leiden

5695 Inwoners
3050 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2828 Woningvoorraad
€324.000 Gem. woningwaarde Noorderkwartier
22% Koopwoningen
8.427 Inwoners per km²

Locatie van Sophiastraat 71

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Sophiastraat 71

Wat is de geschatte woningwaarde van Sophiastraat 71?

De gemiddelde woningwaarde in Noorderkwartier is €324.000. Dat komt neer op circa €6.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sophiastraat 71 zich tot de wijk Noorderkwartier?

Sophiastraat 71 is een woonhuis van 54 m² in de wijk Noorderkwartier. De buurt telt 2.828 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.427 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sophiastraat 71?

Sophiastraat 71 is een woonhuis in Noorderkwartier, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sophiastraat 71 vergeleken met de buurt?

Sophiastraat 71 heeft 54 m² woonoppervlakte en 146 m³ inhoud. Het perceel is 54 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Noorderkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €324.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sophiastraat 71 en wat betekent dat?

Sophiastraat 71 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-05-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1905.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sophiastraat 71?

Sophiastraat 71 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Noorderkwartier?

De wijk Noorderkwartier in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €324.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noorderkwartier?

Vanuit Sophiastraat 71 in Noorderkwartier bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3.1 km.