Bovenwoning Waldeck Pyrmontstraat 48 A Leiden

Waldeck Pyrmontstraat 48 A, 2316 PE Leiden

29 m² Bouwjaar 1931 2 kamers 1 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Waldeck Pyrmontstraat 48 A is een bovenwoning in Leiden, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 29 m² en 2 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €324.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
29 m²
Inhoud
75 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€190.000 tot €215.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Waldeck Pyrmontstraat 48 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waldeck Pyrmontstraat 48 A

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Leiden

5695 Inwoners
3050 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2828 Woningvoorraad
€324.000 Gem. woningwaarde Noorderkwartier
22% Koopwoningen
8.427 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Waldeck Pyrmontstraat 48 A

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Waldeck Pyrmontstraat 48 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Waldeck Pyrmontstraat 48 A?

De prijsindicatie voor Waldeck Pyrmontstraat 48 A ligt rond €190.000 tot €215.000. De gemiddelde woningwaarde in Noorderkwartier is €324.000. Dat komt neer op circa €11.172 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waldeck Pyrmontstraat 48 A zich tot de wijk Noorderkwartier?

Waldeck Pyrmontstraat 48 A is een bovenwoning van 29 m² in de wijk Noorderkwartier. De buurt telt 2.828 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.427 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waldeck Pyrmontstraat 48 A?

Waldeck Pyrmontstraat 48 A is een bovenwoning in Noorderkwartier, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Waldeck Pyrmontstraat 48 A vergeleken met de buurt?

Waldeck Pyrmontstraat 48 A heeft 29 m² woonoppervlakte en 75 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Noorderkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €324.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waldeck Pyrmontstraat 48 A en wat betekent dat?

Waldeck Pyrmontstraat 48 A heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Waldeck Pyrmontstraat 48 A?

Waldeck Pyrmontstraat 48 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Noorderkwartier?

De wijk Noorderkwartier in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €324.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noorderkwartier?

Vanuit Waldeck Pyrmontstraat 48 A in Noorderkwartier bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3.1 km.