Eengezinswoning, tussenwoning (waterwoning) Lebeauhof 43 Leiden

Lebeauhof 43, 2316 LB Leiden

141 m² Bouwjaar 2012 6 kamers 5 slaapkamers Label A++

Lebeauhof 43 is een eengezinswoning, tussenwoning (waterwoning) in Leiden, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 114 m² en 6 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €480.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning (waterwoning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
114 m²
Inhoud
466 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€775.000 tot €875.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Lebeauhof 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lebeauhof 43

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
69.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
64.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
29.9%
CO₂-emissie
11.14 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (26.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Leiden

3300 Inwoners
1585 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1502 Woningvoorraad
€480.000 Gem. woningwaarde Groenoord
64% Koopwoningen
8.545 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lebeauhof 43

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Lebeauhof 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Lebeauhof 43?

De prijsindicatie voor Lebeauhof 43 ligt rond €775.000 tot €875.000. De gemiddelde woningwaarde in Groenoord is €480.000. Dat komt neer op circa €3.404 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lebeauhof 43 zich tot de wijk Groenoord?

Lebeauhof 43 is een eengezinswoning, tussenwoning (waterwoning) van 141 m² in de wijk Groenoord. De buurt telt 1.502 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.545 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lebeauhof 43?

Lebeauhof 43 is een eengezinswoning, tussenwoning (waterwoning) in Groenoord, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Lebeauhof 43 vergeleken met de buurt?

Lebeauhof 43 heeft 141 m² woonoppervlakte en 466 m³ inhoud. Het perceel is 114 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Groenoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €480.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lebeauhof 43 en wat betekent dat?

Lebeauhof 43 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-12-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lebeauhof 43?

Lebeauhof 43 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 26 m².

Hoe is de woningmarkt in Groenoord?

De wijk Groenoord in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.300 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €480.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Groenoord?

Vanuit Lebeauhof 43 in Groenoord bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.9 km.