Benedenwoning (appartement) Prinsenstraat 55 Leiden

Prinsenstraat 55, 2316 HK Leiden

167 m² Bouwjaar 1916 7 kamers 5 slaapkamers Label B

Prinsenstraat 55 is een benedenwoning (appartement) in Leiden, gebouwd in 1916. De woning heeft een woonoppervlakte van 167 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €324.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1916
Woonoppervlakte
167 m²
Inhoud
632 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€520.000 tot €620.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Prinsenstraat 55

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinsenstraat 55

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
120.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
186.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.4%
CO₂-emissie
32.49 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Dubbele bewoning aanwezig, dubbele bewoning mogelijk, gedeeltelijk gestoffeerd en gedeeltelijk verhuurd

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Leiden

5695 Inwoners
3050 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2828 Woningvoorraad
€324.000 Gem. woningwaarde Noorderkwartier
22% Koopwoningen
8.427 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinsenstraat 55

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Prinsenstraat 55

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinsenstraat 55?

De prijsindicatie voor Prinsenstraat 55 ligt rond €520.000 tot €620.000. De gemiddelde woningwaarde in Noorderkwartier is €324.000. Dat komt neer op circa €1.940 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinsenstraat 55 zich tot de wijk Noorderkwartier?

Prinsenstraat 55 is een benedenwoning (appartement) van 167 m² in de wijk Noorderkwartier. De buurt telt 2.828 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.427 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinsenstraat 55?

Prinsenstraat 55 is een benedenwoning (appartement) in Noorderkwartier, gebouwd in 1916 (110 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinsenstraat 55 vergeleken met de buurt?

Prinsenstraat 55 heeft 167 m² woonoppervlakte en 632 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Noorderkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €324.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinsenstraat 55 en wat betekent dat?

Prinsenstraat 55 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-03-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinsenstraat 55?

Prinsenstraat 55 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Noorderkwartier?

De wijk Noorderkwartier in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €324.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noorderkwartier?

Vanuit Prinsenstraat 55 in Noorderkwartier bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3.1 km.