Bovenwoning (appartement) Prinsenstraat 3 Leiden

Prinsenstraat 3, 2316 HH Leiden

120 m² Bouwjaar 1996 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Prinsenstraat 3 is een bovenwoning (appartement) in Leiden, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €324.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
120 m²
Inhoud
336 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Prinsenstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinsenstraat 3

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
89.8 kWh/m²
Primaire fossiele energie
137.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.62 kg/m²

Tuin
Ja (75.0 m²)

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Leiden

5695 Inwoners
3050 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2828 Woningvoorraad
€324.000 Gem. woningwaarde Noorderkwartier
22% Koopwoningen
8.427 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinsenstraat 3

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Prinsenstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinsenstraat 3?

De prijsindicatie voor Prinsenstraat 3 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Noorderkwartier is €324.000. Dat komt neer op circa €2.700 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinsenstraat 3 zich tot de wijk Noorderkwartier?

Prinsenstraat 3 is een bovenwoning (appartement) van 120 m² in de wijk Noorderkwartier. De buurt telt 2.828 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.427 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinsenstraat 3?

Prinsenstraat 3 is een bovenwoning (appartement) in Noorderkwartier, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Prinsenstraat 3 vergeleken met de buurt?

Prinsenstraat 3 heeft 120 m² woonoppervlakte en 336 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Noorderkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €324.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinsenstraat 3 en wat betekent dat?

Prinsenstraat 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-09-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinsenstraat 3?

Prinsenstraat 3 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 75 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Noorderkwartier?

De wijk Noorderkwartier in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €324.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noorderkwartier?

Vanuit Prinsenstraat 3 in Noorderkwartier bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3.1 km.