Eengezinswoning, tussenwoning (split-level woning) Semmelweisstraat 6 Leiden

Semmelweisstraat 6, 2316 DK Leiden

155 m² Bouwjaar 2008 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Semmelweisstraat 6 is een eengezinswoning, tussenwoning (split-level woning) in Leiden, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 42 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €480.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning (split-level woning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
42 m²
Inhoud
573 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€880.000 tot €980.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2024
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking, metaal en overig
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Semmelweisstraat 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Semmelweisstraat 6

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (7.0 m²)

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Garage
Inpandig, parkeerkelder en souterrain
Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Leiden

3300 Inwoners
1585 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1502 Woningvoorraad
€480.000 Gem. woningwaarde Groenoord
64% Koopwoningen
8.545 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Semmelweisstraat 6

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Semmelweisstraat 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Semmelweisstraat 6?

De prijsindicatie voor Semmelweisstraat 6 ligt rond €880.000 tot €980.000. De gemiddelde woningwaarde in Groenoord is €480.000. Dat komt neer op circa €3.097 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Semmelweisstraat 6 zich tot de wijk Groenoord?

Semmelweisstraat 6 is een eengezinswoning, tussenwoning (split-level woning) van 155 m² in de wijk Groenoord. De buurt telt 1.502 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.545 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Semmelweisstraat 6?

Semmelweisstraat 6 is een eengezinswoning, tussenwoning (split-level woning) in Groenoord, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Semmelweisstraat 6 vergeleken met de buurt?

Semmelweisstraat 6 heeft 155 m² woonoppervlakte en 573 m³ inhoud. Het perceel is 42 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Groenoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €480.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Semmelweisstraat 6 en wat betekent dat?

Semmelweisstraat 6 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Semmelweisstraat 6?

Semmelweisstraat 6 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 7 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Groenoord?

De wijk Groenoord in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.300 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €480.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Groenoord?

Vanuit Semmelweisstraat 6 in Groenoord bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.9 km.