Streetview Slachthuislaan 33 Leiden

Slachthuislaan 33, 2316 DE Leiden

93 m² Bouwjaar 1902 3 kamers 1 slaapkamers Label A

Slachthuislaan 33 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1902. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m², een perceel van 199 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €480.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1902
Woonoppervlakte
93 m²
Perceeloppervlakte
199 m²
Inhoud
336 m³
Kamers
3
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Slachthuislaan 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Slachthuislaan 33

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
115.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
157.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.36 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Leiden

3300 Inwoners
1585 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1502 Woningvoorraad
€480.000 Gem. woningwaarde Groenoord
64% Koopwoningen
8.545 Inwoners per km²

Locatie van Slachthuislaan 33

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Slachthuislaan 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Slachthuislaan 33?

De gemiddelde woningwaarde in Groenoord is €480.000. Dat komt neer op circa €5.161 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Slachthuislaan 33 zich tot de wijk Groenoord?

Slachthuislaan 33 is een woonhuis van 93 m² in de wijk Groenoord. De buurt telt 1.502 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.545 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Slachthuislaan 33?

Slachthuislaan 33 is een woonhuis in Groenoord, gebouwd in 1902 (124 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Slachthuislaan 33 vergeleken met de buurt?

Slachthuislaan 33 heeft 93 m² woonoppervlakte en 336 m³ inhoud. Het perceel is 199 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Groenoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €480.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Slachthuislaan 33 en wat betekent dat?

Slachthuislaan 33 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-12-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Slachthuislaan 33?

Slachthuislaan 33 heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Groenoord?

De wijk Groenoord in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.300 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €480.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Groenoord?

Vanuit Slachthuislaan 33 in Groenoord bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.9 km.