Eengezinswoning, hoekwoning Groenoordstraat 19 Leiden

Groenoordstraat 19, 2316 AX Leiden

78 m² Bouwjaar 1910 3 kamers 2 slaapkamers Label F

Groenoordstraat 19 is een eengezinswoning, hoekwoning in Leiden, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m², een perceel van 58 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €480.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
78 m²
Perceeloppervlakte
58 m²
Inhoud
287 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€330.000 tot €380.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Groenoordstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groenoordstraat 19

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
205.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
374.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
68.86 kg/m²

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Leiden

3300 Inwoners
1585 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1502 Woningvoorraad
€480.000 Gem. woningwaarde Groenoord
64% Koopwoningen
8.545 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Groenoordstraat 19

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Groenoordstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Groenoordstraat 19?

De prijsindicatie voor Groenoordstraat 19 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Groenoord is €480.000. Dat komt neer op circa €6.154 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groenoordstraat 19 zich tot de wijk Groenoord?

Groenoordstraat 19 is een eengezinswoning, hoekwoning van 78 m² in de wijk Groenoord. De buurt telt 1.502 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.545 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groenoordstraat 19?

Groenoordstraat 19 is een eengezinswoning, hoekwoning in Groenoord, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Groenoordstraat 19 vergeleken met de buurt?

Groenoordstraat 19 heeft 78 m² woonoppervlakte en 287 m³ inhoud. Het perceel is 58 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Groenoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €480.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groenoordstraat 19 en wat betekent dat?

Groenoordstraat 19 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-04-14. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 68.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Groenoordstraat 19?

Groenoordstraat 19 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Groenoord?

De wijk Groenoord in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.300 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €480.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Groenoord?

Vanuit Groenoordstraat 19 in Groenoord bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.9 km.