Streetview Haarlemmerweg 24 Leiden

Haarlemmerweg 24, 2316 AB Leiden

164 m² Bouwjaar 1910 Label C

Haarlemmerweg 24 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m² en een perceel van 239 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €480.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
239 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Haarlemmerweg 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haarlemmerweg 24

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
148.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
215.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.52 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Leiden

3300 Inwoners
1585 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1502 Woningvoorraad
€480.000 Gem. woningwaarde Groenoord
64% Koopwoningen
8.545 Inwoners per km²

Locatie van Haarlemmerweg 24

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Haarlemmerweg 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Haarlemmerweg 24?

De gemiddelde woningwaarde in Groenoord is €480.000. Dat komt neer op circa €2.927 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haarlemmerweg 24 zich tot de wijk Groenoord?

Haarlemmerweg 24 is een woonhuis van 164 m² in de wijk Groenoord. De buurt telt 1.502 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.545 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haarlemmerweg 24?

Haarlemmerweg 24 is een woonhuis in Groenoord, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Haarlemmerweg 24 vergeleken met de buurt?

Haarlemmerweg 24 heeft 164 m² woonoppervlakte. Het perceel is 239 m². In Groenoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €480.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haarlemmerweg 24 en wat betekent dat?

Haarlemmerweg 24 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-02-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.52 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Groenoord?

De wijk Groenoord in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.300 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €480.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Groenoord?

Vanuit Haarlemmerweg 24 in Groenoord bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Groenoord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Haarlemmerweg 24: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.