Streetview Kortenaerstraat 101 Leiden

Kortenaerstraat 101, 2315 TM Leiden

89 m² Bouwjaar 1987 Label B

Kortenaerstraat 101 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €352.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
89 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kortenaerstraat 101

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kortenaerstraat 101

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
136.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
174.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.8%
CO₂-emissie
30.41 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Leiden

2215 Inwoners
1145 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1071 Woningvoorraad
€352.000 Gem. woningwaarde De Waard
42% Koopwoningen
6.338 Inwoners per km²

Locatie van Kortenaerstraat 101

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Kortenaerstraat 101

Wat is de geschatte woningwaarde van Kortenaerstraat 101?

De gemiddelde woningwaarde in De Waard is €352.000. Dat komt neer op circa €3.955 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kortenaerstraat 101 zich tot de wijk De Waard?

Kortenaerstraat 101 is een woonhuis van 89 m² in de wijk De Waard. De buurt telt 1.071 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.338 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kortenaerstraat 101?

Kortenaerstraat 101 is een woonhuis in De Waard, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kortenaerstraat 101 vergeleken met de buurt?

Kortenaerstraat 101 heeft 89 m² woonoppervlakte. In De Waard ligt de gemiddelde woningwaarde op €352.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kortenaerstraat 101 en wat betekent dat?

Kortenaerstraat 101 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-10-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.41 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Waard?

De wijk De Waard in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €352.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Waard?

Vanuit Kortenaerstraat 101 in De Waard bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Waard?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kortenaerstraat 101: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.9 km.