Streetview Kwekerijplein 21 Leiden

Kwekerijplein 21, 2315 SE Leiden

52 m² Bouwjaar 1983 Label C

Kwekerijplein 21 is een appartement in Leiden, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €352.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
52 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kwekerijplein 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kwekerijplein 21

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.56
CO₂-emissie
2474.68 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Leiden

2215 Inwoners
1145 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1071 Woningvoorraad
€352.000 Gem. woningwaarde De Waard
42% Koopwoningen
6.338 Inwoners per km²

Locatie van Kwekerijplein 21

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Kwekerijplein 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Kwekerijplein 21?

De gemiddelde woningwaarde in De Waard is €352.000. Dat komt neer op circa €6.769 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kwekerijplein 21 zich tot de wijk De Waard?

Kwekerijplein 21 is een appartement van 52 m² in de wijk De Waard. De buurt telt 1.071 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.338 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kwekerijplein 21?

Kwekerijplein 21 is een appartement in De Waard, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kwekerijplein 21 vergeleken met de buurt?

Kwekerijplein 21 heeft 52 m² woonoppervlakte. In De Waard ligt de gemiddelde woningwaarde op €352.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kwekerijplein 21 en wat betekent dat?

Kwekerijplein 21 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-10-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 2474.68 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Waard?

De wijk De Waard in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €352.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Waard?

Vanuit Kwekerijplein 21 in De Waard bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Waard?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kwekerijplein 21: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.9 km.