Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2020
- Woonoppervlakte
- 46 m²
- Inhoud
- 148 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €350.000 tot €400.000
Kruidenhof 10 is een bovenwoning in Leiden, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 46 m² en 2 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €352.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kruidenhof 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.3 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.7 kmOp zoek naar een modern, energiezuinig appartement op een toplocatie in Leiden?
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Kruidenhof 10 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in De Waard is €352.000. Dat komt neer op circa €7.652 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKruidenhof 10 is een bovenwoning van 46 m² in de wijk De Waard. De buurt telt 1.071 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.338 inwoners per km².
Kruidenhof 10 is een bovenwoning in De Waard, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Kruidenhof 10 heeft 46 m² woonoppervlakte en 148 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In De Waard ligt de gemiddelde woningwaarde op €352.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kruidenhof 10 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2033-05-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.1 kg/jaar.
Kruidenhof 10 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk De Waard in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €352.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Kruidenhof 10 in De Waard bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kruidenhof 10: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.9 km.