Eengezinswoning, eindwoning Waardstraat 14 Leiden

Waardstraat 14, 2315 KN Leiden

66 m² Bouwjaar 1920 3 kamers 2 slaapkamers Label F

Waardstraat 14 is een eengezinswoning, eindwoning in Leiden, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m², een perceel van 56 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €352.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
66 m²
Perceeloppervlakte
56 m²
Inhoud
253 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Waardstraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waardstraat 14

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
237.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
370.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
69.2 kg/m²

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Leiden

2215 Inwoners
1145 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1071 Woningvoorraad
€352.000 Gem. woningwaarde De Waard
42% Koopwoningen
6.338 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Waardstraat 14

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Waardstraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Waardstraat 14?

De prijsindicatie voor Waardstraat 14 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in De Waard is €352.000. Dat komt neer op circa €5.333 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waardstraat 14 zich tot de wijk De Waard?

Waardstraat 14 is een eengezinswoning, eindwoning van 66 m² in de wijk De Waard. De buurt telt 1.071 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.338 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waardstraat 14?

Waardstraat 14 is een eengezinswoning, eindwoning in De Waard, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Waardstraat 14 vergeleken met de buurt?

Waardstraat 14 heeft 66 m² woonoppervlakte en 253 m³ inhoud. Het perceel is 56 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In De Waard ligt de gemiddelde woningwaarde op €352.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waardstraat 14 en wat betekent dat?

Waardstraat 14 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-01-20. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 69.2 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waardstraat 14?

Waardstraat 14 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Waard?

De wijk De Waard in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €352.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Waard?

Vanuit Waardstraat 14 in De Waard bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.6 km.