Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Perceeloppervlakte
- 107 m²
Lage Rijndijk 28 B is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m² en een perceel van 107 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €308.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lage Rijndijk 28 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
2.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Kooi is €308.000. Dat komt neer op circa €1.937 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLage Rijndijk 28 B is een woonhuis van 159 m² in de wijk De Kooi. De buurt telt 3.190 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.486 inwoners per km².
Lage Rijndijk 28 B is een woonhuis in De Kooi, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Lage Rijndijk 28 B heeft 159 m² woonoppervlakte. Het perceel is 107 m². In De Kooi ligt de gemiddelde woningwaarde op €308.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk De Kooi in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €308.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Lage Rijndijk 28 B in De Kooi bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lage Rijndijk 28 B: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij De Kooi: restaurant (0.5 km), cafe (0.8 km).
Een woningrapport voor Lage Rijndijk 28 B bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Kooi. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1930, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.