Geschakelde woning Lage Rijndijk 16 Leiden

Lage Rijndijk 16, 2315 JV Leiden

58 m² Bouwjaar 1894 2 kamers 1 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Lage Rijndijk 16 is een geschakelde woning in Leiden, gebouwd in 1894. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m², een perceel van 42 m² en 2 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €308.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1894
Woonoppervlakte
58 m²
Perceeloppervlakte
42 m²
Inhoud
205 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€280.000 tot €330.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Lage Rijndijk 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lage Rijndijk 16

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd en monumentaal pand

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (30.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Leiden

6215 Inwoners
3360 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3190 Woningvoorraad
€308.000 Gem. woningwaarde De Kooi
21% Koopwoningen
9.486 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lage Rijndijk 16

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Lage Rijndijk 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Lage Rijndijk 16?

De prijsindicatie voor Lage Rijndijk 16 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in De Kooi is €308.000. Dat komt neer op circa €5.310 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lage Rijndijk 16 zich tot de wijk De Kooi?

Lage Rijndijk 16 is een geschakelde woning van 58 m² in de wijk De Kooi. De buurt telt 3.190 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.486 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lage Rijndijk 16?

Lage Rijndijk 16 is een geschakelde woning in De Kooi, gebouwd in 1894 (132 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lage Rijndijk 16 vergeleken met de buurt?

Lage Rijndijk 16 heeft 58 m² woonoppervlakte en 205 m³ inhoud. Het perceel is 42 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In De Kooi ligt de gemiddelde woningwaarde op €308.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lage Rijndijk 16 en wat betekent dat?

Lage Rijndijk 16 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Lage Rijndijk 16?

Lage Rijndijk 16 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. De tuin is 30 m².

Hoe is de woningmarkt in De Kooi?

De wijk De Kooi in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €308.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Kooi?

Vanuit Lage Rijndijk 16 in De Kooi bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2.9 km.