Streetview Gerbrandylaan 12 Leiden

Gerbrandylaan 12, 2314 EZ Leiden

177 m² Bouwjaar 1980 6 kamers Label C

Gerbrandylaan 12 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m², een perceel van 258 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €667.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
258 m²
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Gerbrandylaan 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gerbrandylaan 12

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
142.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
208.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.89 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Leiden

1040 Inwoners
450 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
465 Woningvoorraad
€667.000 Gem. woningwaarde Waardeiland
96% Koopwoningen
7.295 Inwoners per km²

Locatie van Gerbrandylaan 12

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Gerbrandylaan 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Gerbrandylaan 12?

De gemiddelde woningwaarde in Waardeiland is €667.000. Dat komt neer op circa €3.768 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gerbrandylaan 12 zich tot de wijk Waardeiland?

Gerbrandylaan 12 is een woonhuis van 177 m² in de wijk Waardeiland. De buurt telt 465 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.295 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gerbrandylaan 12?

Gerbrandylaan 12 is een woonhuis in Waardeiland, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Gerbrandylaan 12 vergeleken met de buurt?

Gerbrandylaan 12 heeft 177 m² woonoppervlakte. Het perceel is 258 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Waardeiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €667.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gerbrandylaan 12 en wat betekent dat?

Gerbrandylaan 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-05-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gerbrandylaan 12?

Gerbrandylaan 12 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Waardeiland?

De wijk Waardeiland in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €667.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waardeiland?

Vanuit Gerbrandylaan 12 in Waardeiland bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.6 km.