Streetview Abraham Kuyperplein 13 Leiden

Abraham Kuyperplein 13, 2314 EW Leiden

147 m² Bouwjaar 1978 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Abraham Kuyperplein 13 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 123 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €667.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
123 m²
Inhoud
628 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Abraham Kuyperplein 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Abraham Kuyperplein 13

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Leiden

1040 Inwoners
450 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
465 Woningvoorraad
€667.000 Gem. woningwaarde Waardeiland
96% Koopwoningen
7.295 Inwoners per km²

Locatie van Abraham Kuyperplein 13

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Abraham Kuyperplein 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Abraham Kuyperplein 13?

De gemiddelde woningwaarde in Waardeiland is €667.000. Dat komt neer op circa €4.537 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Abraham Kuyperplein 13 zich tot de wijk Waardeiland?

Abraham Kuyperplein 13 is een woonhuis van 147 m² in de wijk Waardeiland. De buurt telt 465 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.295 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Abraham Kuyperplein 13?

Abraham Kuyperplein 13 is een woonhuis in Waardeiland, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Abraham Kuyperplein 13 vergeleken met de buurt?

Abraham Kuyperplein 13 heeft 147 m² woonoppervlakte en 628 m³ inhoud. Het perceel is 123 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Waardeiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €667.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Abraham Kuyperplein 13 en wat betekent dat?

Abraham Kuyperplein 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-09-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Abraham Kuyperplein 13?

Abraham Kuyperplein 13 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Waardeiland?

De wijk Waardeiland in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €667.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waardeiland?

Vanuit Abraham Kuyperplein 13 in Waardeiland bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.6 km.