Streetview Bruggestraat 12 Leiden

Bruggestraat 12, 2314 BB Leiden

113 m² Bouwjaar 1979

Bruggestraat 12 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m² en een perceel van 103 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
103 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Bruggestraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Leiden

2945 Inwoners
1175 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1121 Woningvoorraad
€574.000 Gem. woningwaarde Roomburg
74% Koopwoningen
3.329 Inwoners per km²

Locatie van Bruggestraat 12

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Bruggestraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Bruggestraat 12?

De prijsindicatie voor Bruggestraat 12 ligt rond €170.000 tot €220.000. De gemiddelde woningwaarde in Roomburg is €574.000. Dat komt neer op circa €5.080 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bruggestraat 12 zich tot de wijk Roomburg?

Bruggestraat 12 is een woonhuis van 113 m² in de wijk Roomburg. De buurt telt 1.121 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.329 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bruggestraat 12?

Bruggestraat 12 is een woonhuis in Roomburg, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bruggestraat 12 vergeleken met de buurt?

Bruggestraat 12 heeft 113 m² woonoppervlakte. Het perceel is 103 m². In Roomburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Roomburg?

De wijk Roomburg in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Roomburg?

Vanuit Bruggestraat 12 in Roomburg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Roomburg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bruggestraat 12: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Roomburg?

Recreatie nabij Roomburg: restaurant (1.1 km), cafe (1.6 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Bruggestraat 12?

De prijsindicatie ligt rond €170.000 tot €220.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Roomburg is €574.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.