Streetview Utrechtse Jaagpad 122 E4 Leiden

Utrechtse Jaagpad 122 E4, 2314 AV Leiden

27 m² Bouwjaar 2024

Utrechtse Jaagpad 122 E4 is een woning in Leiden, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 27 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
27 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Utrechtse Jaagpad 122 E4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Leiden

2145 Inwoners
1115 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1121 Woningvoorraad
€351.000 Gem. woningwaarde Meerburg
38% Koopwoningen
8.055 Inwoners per km²

Locatie van Utrechtse Jaagpad 122 E4

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Utrechtse Jaagpad 122 E4

Wat is de geschatte woningwaarde van Utrechtse Jaagpad 122 E4?

De gemiddelde woningwaarde in Meerburg is €351.000. Dat komt neer op circa €13.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Utrechtse Jaagpad 122 E4 zich tot de wijk Meerburg?

Utrechtse Jaagpad 122 E4 is een woning van 27 m² in de wijk Meerburg. De buurt telt 1.121 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.055 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Utrechtse Jaagpad 122 E4?

Utrechtse Jaagpad 122 E4 is een woning in Meerburg, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Utrechtse Jaagpad 122 E4 vergeleken met de buurt?

Utrechtse Jaagpad 122 E4 heeft 27 m² woonoppervlakte. In Meerburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Meerburg?

De wijk Meerburg in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.145 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Meerburg?

Vanuit Utrechtse Jaagpad 122 E4 in Meerburg bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Meerburg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Utrechtse Jaagpad 122 E4: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Meerburg?

Recreatie nabij Meerburg: restaurant (0.5 km), cafe (1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Utrechtse Jaagpad 122 E4?

Een woningrapport voor Utrechtse Jaagpad 122 E4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Meerburg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2024, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.