Streetview Dinkelstraat 85 Leiden

Dinkelstraat 85, 2314 AL Leiden

82 m² Bouwjaar 2016 2 kamers Label A

Dinkelstraat 85 is een tussenverdieping in Leiden, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
82 m²
Inhoud
213 m³
Kamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Dinkelstraat 85

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dinkelstraat 85

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.73
CO₂-emissie
22.87 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Leiden

2145 Inwoners
1115 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1121 Woningvoorraad
€351.000 Gem. woningwaarde Meerburg
38% Koopwoningen
8.055 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dinkelstraat 85

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Dinkelstraat 85

Wat is de geschatte woningwaarde van Dinkelstraat 85?

De gemiddelde woningwaarde in Meerburg is €351.000. Dat komt neer op circa €4.280 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dinkelstraat 85 zich tot de wijk Meerburg?

Dinkelstraat 85 is een tussenverdieping van 82 m² in de wijk Meerburg. De buurt telt 1.121 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.055 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dinkelstraat 85?

Dinkelstraat 85 is een tussenverdieping in Meerburg, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Dinkelstraat 85 vergeleken met de buurt?

Dinkelstraat 85 heeft 82 m² woonoppervlakte en 213 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Meerburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dinkelstraat 85 en wat betekent dat?

Dinkelstraat 85 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-09-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dinkelstraat 85?

Dinkelstraat 85 heeft 2 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Meerburg?

De wijk Meerburg in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.145 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Meerburg?

Vanuit Dinkelstraat 85 in Meerburg bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.1 km.