Geschakelde woning Hoge Rijndijk 237 Leiden

Hoge Rijndijk 237, 2314 AG Leiden

249 m² Bouwjaar 1925 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Hoge Rijndijk 237 is een geschakelde woning in Leiden, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 249 m², een perceel van 525 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
249 m²
Perceeloppervlakte
525 m²
Inhoud
1082 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€845.000 tot €945.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Hoge Rijndijk 237

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoge Rijndijk 237

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
174.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
240.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.1%
CO₂-emissie
44.55 kg/m²

Tuin
Ja (315.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Leiden

2945 Inwoners
1175 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1121 Woningvoorraad
€574.000 Gem. woningwaarde Roomburg
74% Koopwoningen
3.329 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoge Rijndijk 237

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Hoge Rijndijk 237

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoge Rijndijk 237?

De prijsindicatie voor Hoge Rijndijk 237 ligt rond €845.000 tot €945.000. De gemiddelde woningwaarde in Roomburg is €574.000. Dat komt neer op circa €2.305 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoge Rijndijk 237 zich tot de wijk Roomburg?

Hoge Rijndijk 237 is een geschakelde woning van 249 m² in de wijk Roomburg. De buurt telt 1.121 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.329 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoge Rijndijk 237?

Hoge Rijndijk 237 is een geschakelde woning in Roomburg, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoge Rijndijk 237 vergeleken met de buurt?

Hoge Rijndijk 237 heeft 249 m² woonoppervlakte en 1082 m³ inhoud. Het perceel is 525 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 62 m² per kamer. In Roomburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoge Rijndijk 237 en wat betekent dat?

Hoge Rijndijk 237 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoge Rijndijk 237?

Hoge Rijndijk 237 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 315 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Roomburg?

De wijk Roomburg in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Roomburg?

Vanuit Hoge Rijndijk 237 in Roomburg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.