Streetview Schelpenkade 46 A Leiden

Schelpenkade 46 A, 2313 ZX Leiden

43 m² Bouwjaar 1955 3 kamers 2 slaapkamers

Schelpenkade 46 A is een woning in Leiden, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 43 m² en 3 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €451.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
43 m²
Inhoud
200 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Schelpenkade 46 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Leiden

3725 Inwoners
1910 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1749 Woningvoorraad
€451.000 Gem. woningwaarde Tuinstadwijk
48% Koopwoningen
10.802 Inwoners per km²

Locatie van Schelpenkade 46 A

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Schelpenkade 46 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Schelpenkade 46 A?

De prijsindicatie voor Schelpenkade 46 A ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuinstadwijk is €451.000. Dat komt neer op circa €10.488 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schelpenkade 46 A zich tot de wijk Tuinstadwijk?

Schelpenkade 46 A is een woning van 43 m² in de wijk Tuinstadwijk. De buurt telt 1.749 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.802 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schelpenkade 46 A?

Schelpenkade 46 A is een woning in Tuinstadwijk, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Schelpenkade 46 A vergeleken met de buurt?

Schelpenkade 46 A heeft 43 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Tuinstadwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €451.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Schelpenkade 46 A?

Schelpenkade 46 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Tuinstadwijk?

De wijk Tuinstadwijk in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €451.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tuinstadwijk?

Vanuit Schelpenkade 46 A in Tuinstadwijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Tuinstadwijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Schelpenkade 46 A: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Tuinstadwijk?