Benedenwoning (appartement) Schelpenkade 42 Leiden

Schelpenkade 42, 2313 ZW Leiden

27 m² Bouwjaar 1915 1 kamers Label E

Schelpenkade 42 is een benedenwoning (appartement) in Leiden, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 27 m² en 1 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €451.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
27 m²
Inhoud
127 m³
Kamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€175.000 tot €200.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
Aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Schelpenkade 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schelpenkade 42

Energielabel

Energieklasse
E
Energie-index
2.37
CO₂-emissie
3563.07 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Leiden

3725 Inwoners
1910 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1749 Woningvoorraad
€451.000 Gem. woningwaarde Tuinstadwijk
48% Koopwoningen
10.802 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schelpenkade 42

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Schelpenkade 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Schelpenkade 42?

De prijsindicatie voor Schelpenkade 42 ligt rond €175.000 tot €200.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuinstadwijk is €451.000. Dat komt neer op circa €16.704 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schelpenkade 42 zich tot de wijk Tuinstadwijk?

Schelpenkade 42 is een benedenwoning (appartement) van 27 m² in de wijk Tuinstadwijk. De buurt telt 1.749 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.802 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schelpenkade 42?

Schelpenkade 42 is een benedenwoning (appartement) in Tuinstadwijk, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schelpenkade 42 vergeleken met de buurt?

Schelpenkade 42 heeft 27 m² woonoppervlakte en 127 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Tuinstadwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €451.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schelpenkade 42 en wat betekent dat?

Schelpenkade 42 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-04-14. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 3563.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schelpenkade 42?

Schelpenkade 42 heeft 1 kamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Tuinstadwijk?

De wijk Tuinstadwijk in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €451.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tuinstadwijk?

Vanuit Schelpenkade 42 in Tuinstadwijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.