Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 203 m²
- Perceeloppervlakte
- 175 m²
- Inhoud
- 688 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 6
Schelpenkade 38 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 203 m², een perceel van 175 m² en 8 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €451.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Schelpenkade 38
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
0.7 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.3 kmDe prijsindicatie voor Schelpenkade 38 ligt rond €805.000 tot €905.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuinstadwijk is €451.000. Dat komt neer op circa €2.222 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSchelpenkade 38 is een woonhuis van 203 m² in de wijk Tuinstadwijk. De buurt telt 1.749 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.802 inwoners per km².
Schelpenkade 38 is een woonhuis in Tuinstadwijk, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Schelpenkade 38 heeft 203 m² woonoppervlakte en 688 m³ inhoud. Het perceel is 175 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Tuinstadwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €451.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Schelpenkade 38 heeft energielabel F. Geldig tot 2028-04-09. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Schelpenkade 38 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Tuinstadwijk in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €451.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Schelpenkade 38 in Tuinstadwijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Schelpenkade 38: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.2 km.