Streetview Magdalena Moonsstraat 21 Leiden

Magdalena Moonsstraat 21, 2313 ZB Leiden

169 m² Bouwjaar 1915 7 kamers Label B

Magdalena Moonsstraat 21 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m², een perceel van 97 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €451.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
169 m²
Perceeloppervlakte
97 m²
Inhoud
496 m³
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Magdalena Moonsstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Magdalena Moonsstraat 21

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
120.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
184.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.85 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Leiden

3725 Inwoners
1910 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1749 Woningvoorraad
€451.000 Gem. woningwaarde Tuinstadwijk
48% Koopwoningen
10.802 Inwoners per km²

Locatie van Magdalena Moonsstraat 21

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Magdalena Moonsstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Magdalena Moonsstraat 21?

De prijsindicatie voor Magdalena Moonsstraat 21 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuinstadwijk is €451.000. Dat komt neer op circa €2.669 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Magdalena Moonsstraat 21 zich tot de wijk Tuinstadwijk?

Magdalena Moonsstraat 21 is een woonhuis van 169 m² in de wijk Tuinstadwijk. De buurt telt 1.749 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.802 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Magdalena Moonsstraat 21?

Magdalena Moonsstraat 21 is een woonhuis in Tuinstadwijk, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Magdalena Moonsstraat 21 vergeleken met de buurt?

Magdalena Moonsstraat 21 heeft 169 m² woonoppervlakte en 496 m³ inhoud. Het perceel is 97 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Tuinstadwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €451.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Magdalena Moonsstraat 21 en wat betekent dat?

Magdalena Moonsstraat 21 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-02-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.85 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Magdalena Moonsstraat 21?

Magdalena Moonsstraat 21 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Tuinstadwijk?

De wijk Tuinstadwijk in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €451.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tuinstadwijk?

Vanuit Magdalena Moonsstraat 21 in Tuinstadwijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.