Eengezinswoning, tussenwoning Andries Schotkade 7 Leiden

Andries Schotkade 7, 2313 XV Leiden

91 m² Bouwjaar 1954 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Andries Schotkade 7 is een eengezinswoning, tussenwoning in Leiden, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m², een perceel van 131 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €451.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
131 m²
Inhoud
322 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€550.000 tot €650.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Andries Schotkade 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Andries Schotkade 7

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
186.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
252.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.24 kg/m²

Tuin
Ja (70.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Leiden

3725 Inwoners
1910 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1749 Woningvoorraad
€451.000 Gem. woningwaarde Tuinstadwijk
48% Koopwoningen
10.802 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Andries Schotkade 7

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Andries Schotkade 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Andries Schotkade 7?

De prijsindicatie voor Andries Schotkade 7 ligt rond €550.000 tot €650.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuinstadwijk is €451.000. Dat komt neer op circa €4.956 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Andries Schotkade 7 zich tot de wijk Tuinstadwijk?

Andries Schotkade 7 is een eengezinswoning, tussenwoning van 91 m² in de wijk Tuinstadwijk. De buurt telt 1.749 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.802 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Andries Schotkade 7?

Andries Schotkade 7 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tuinstadwijk, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Andries Schotkade 7 vergeleken met de buurt?

Andries Schotkade 7 heeft 91 m² woonoppervlakte en 322 m³ inhoud. Het perceel is 131 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Tuinstadwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €451.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Andries Schotkade 7 en wat betekent dat?

Andries Schotkade 7 heeft energielabel D. Geldig tot 2031-12-02. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Andries Schotkade 7?

Andries Schotkade 7 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 70 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Tuinstadwijk?

De wijk Tuinstadwijk in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €451.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tuinstadwijk?

Vanuit Andries Schotkade 7 in Tuinstadwijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.