Bovenwoning Duivenbodestraat 14 A Leiden

Duivenbodestraat 14 A, 2313 XS Leiden

95 m² Bouwjaar 1915 4 kamers 2 slaapkamers Label E

Duivenbodestraat 14 A is een bovenwoning in Leiden, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €451.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
95 m²
Inhoud
336 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€415.000 tot €465.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Duivenbodestraat 14 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Duivenbodestraat 14 A

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Leiden

3725 Inwoners
1910 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1749 Woningvoorraad
€451.000 Gem. woningwaarde Tuinstadwijk
48% Koopwoningen
10.802 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Duivenbodestraat 14 A

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Duivenbodestraat 14 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Duivenbodestraat 14 A?

De prijsindicatie voor Duivenbodestraat 14 A ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuinstadwijk is €451.000. Dat komt neer op circa €4.747 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Duivenbodestraat 14 A zich tot de wijk Tuinstadwijk?

Duivenbodestraat 14 A is een bovenwoning van 95 m² in de wijk Tuinstadwijk. De buurt telt 1.749 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.802 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Duivenbodestraat 14 A?

Duivenbodestraat 14 A is een bovenwoning in Tuinstadwijk, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Duivenbodestraat 14 A vergeleken met de buurt?

Duivenbodestraat 14 A heeft 95 m² woonoppervlakte en 336 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Tuinstadwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €451.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Duivenbodestraat 14 A en wat betekent dat?

Duivenbodestraat 14 A heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Duivenbodestraat 14 A?

Duivenbodestraat 14 A heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Tuinstadwijk?

De wijk Tuinstadwijk in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €451.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tuinstadwijk?

Vanuit Duivenbodestraat 14 A in Tuinstadwijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.