Eengezinswoning, tussenwoning Staalwijkstraat 17 Leiden

Staalwijkstraat 17, 2313 XP Leiden

64 m² Bouwjaar 1934 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Staalwijkstraat 17 is een eengezinswoning, tussenwoning in Leiden, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m², een perceel van 64 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €451.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
64 m²
Perceeloppervlakte
64 m²
Inhoud
210 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Staalwijkstraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Staalwijkstraat 17

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
256.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
351.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
2.9%
CO₂-emissie
63.82 kg/m²

Tuin
Ja (18.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Leiden

3725 Inwoners
1910 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1749 Woningvoorraad
€451.000 Gem. woningwaarde Tuinstadwijk
48% Koopwoningen
10.802 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Staalwijkstraat 17

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Staalwijkstraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Staalwijkstraat 17?

De prijsindicatie voor Staalwijkstraat 17 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuinstadwijk is €451.000. Dat komt neer op circa €7.047 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Staalwijkstraat 17 zich tot de wijk Tuinstadwijk?

Staalwijkstraat 17 is een eengezinswoning, tussenwoning van 64 m² in de wijk Tuinstadwijk. De buurt telt 1.749 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.802 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Staalwijkstraat 17?

Staalwijkstraat 17 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tuinstadwijk, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Staalwijkstraat 17 vergeleken met de buurt?

Staalwijkstraat 17 heeft 64 m² woonoppervlakte en 210 m³ inhoud. Het perceel is 64 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Tuinstadwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €451.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Staalwijkstraat 17 en wat betekent dat?

Staalwijkstraat 17 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-06-04. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 63.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Staalwijkstraat 17?

Staalwijkstraat 17 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 18 m².

Hoe is de woningmarkt in Tuinstadwijk?

De wijk Tuinstadwijk in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €451.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tuinstadwijk?