Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 1950
- Woonoppervlakte
- 39 m²
Kastanjekade 19 B is een woning in Leiden, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 39 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €451.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kastanjekade 19 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
0.7 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Tuinstadwijk is €451.000. Dat komt neer op circa €11.564 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKastanjekade 19 B is een woning van 39 m² in de wijk Tuinstadwijk. De buurt telt 1.749 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.802 inwoners per km².
Kastanjekade 19 B is een woning in Tuinstadwijk, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Kastanjekade 19 B heeft 39 m² woonoppervlakte. In Tuinstadwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €451.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Tuinstadwijk in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €451.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Kastanjekade 19 B in Tuinstadwijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kastanjekade 19 B: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Tuinstadwijk: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Kastanjekade 19 B bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Tuinstadwijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1950, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.