Eengezinswoning, tussenwoning Van der Waalsstraat 20 Leiden

Van der Waalsstraat 20, 2313 VD Leiden

105 m² Bouwjaar 1936 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Van der Waalsstraat 20 is een eengezinswoning, tussenwoning in Leiden, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 82 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €491.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
82 m²
Inhoud
373 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€580.000 tot €680.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Van der Waalsstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van der Waalsstraat 20

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
171.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.1%
CO₂-emissie
33.25 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (34.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Leiden

3005 Inwoners
1370 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1344 Woningvoorraad
€491.000 Gem. woningwaarde Professorenwijk-West
67% Koopwoningen
10.386 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van der Waalsstraat 20

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Van der Waalsstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Van der Waalsstraat 20?

De prijsindicatie voor Van der Waalsstraat 20 ligt rond €580.000 tot €680.000. De gemiddelde woningwaarde in Professorenwijk-West is €491.000. Dat komt neer op circa €4.676 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van der Waalsstraat 20 zich tot de wijk Professorenwijk-West?

Van der Waalsstraat 20 is een eengezinswoning, tussenwoning van 105 m² in de wijk Professorenwijk-West. De buurt telt 1.344 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.386 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van der Waalsstraat 20?

Van der Waalsstraat 20 is een eengezinswoning, tussenwoning in Professorenwijk-West, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van der Waalsstraat 20 vergeleken met de buurt?

Van der Waalsstraat 20 heeft 105 m² woonoppervlakte en 373 m³ inhoud. Het perceel is 82 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Professorenwijk-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €491.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van der Waalsstraat 20 en wat betekent dat?

Van der Waalsstraat 20 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-06-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.25 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van der Waalsstraat 20?

Van der Waalsstraat 20 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 34 m².

Hoe is de woningmarkt in Professorenwijk-West?

De wijk Professorenwijk-West in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €491.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.