Streetview De Sitterlaan 72 Leiden

De Sitterlaan 72, 2313 TS Leiden

164 m² Bouwjaar 1938 Label F

De Sitterlaan 72 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m² en een perceel van 122 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €491.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
122 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor De Sitterlaan 72

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Sitterlaan 72

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Leiden

3005 Inwoners
1370 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1344 Woningvoorraad
€491.000 Gem. woningwaarde Professorenwijk-West
67% Koopwoningen
10.386 Inwoners per km²

Locatie van De Sitterlaan 72

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over De Sitterlaan 72

Wat is de geschatte woningwaarde van De Sitterlaan 72?

De gemiddelde woningwaarde in Professorenwijk-West is €491.000. Dat komt neer op circa €2.994 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Sitterlaan 72 zich tot de wijk Professorenwijk-West?

De Sitterlaan 72 is een woonhuis van 164 m² in de wijk Professorenwijk-West. De buurt telt 1.344 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.386 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Sitterlaan 72?

De Sitterlaan 72 is een woonhuis in Professorenwijk-West, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is De Sitterlaan 72 vergeleken met de buurt?

De Sitterlaan 72 heeft 164 m² woonoppervlakte. Het perceel is 122 m². In Professorenwijk-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €491.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Sitterlaan 72 en wat betekent dat?

De Sitterlaan 72 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-12-21. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Professorenwijk-West?

De wijk Professorenwijk-West in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €491.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Professorenwijk-West?

Vanuit De Sitterlaan 72 in Professorenwijk-West bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.4 km, snelwegoprit op 1.1 km.