Streetview Elisabeth Gasthuishof 31 Leiden

Elisabeth Gasthuishof 31, 2312 WX Leiden

9 m² Bouwjaar 1650

Elisabeth Gasthuishof 31 is een appartement in Leiden, gebouwd in 1650. De woning heeft een woonoppervlakte van 9 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €380.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1650
Woonoppervlakte
9 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Elisabeth Gasthuishof 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

0.2 km

Buurtinformatie in Leiden

1115 Inwoners
875 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
580 Woningvoorraad
€380.000 Gem. woningwaarde De Camp
15% Koopwoningen
14.155 Inwoners per km²

Locatie van Elisabeth Gasthuishof 31

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Elisabeth Gasthuishof 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Elisabeth Gasthuishof 31?

De gemiddelde woningwaarde in De Camp is €380.000. Dat komt neer op circa €42.222 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Elisabeth Gasthuishof 31 zich tot de wijk De Camp?

Elisabeth Gasthuishof 31 is een appartement van 9 m² in de wijk De Camp. De buurt telt 580 woningen. Daarvan is 15% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.155 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Elisabeth Gasthuishof 31?

Elisabeth Gasthuishof 31 is een appartement in De Camp, gebouwd in 1650 (376 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Elisabeth Gasthuishof 31 vergeleken met de buurt?

Elisabeth Gasthuishof 31 heeft 9 m² woonoppervlakte. In De Camp ligt de gemiddelde woningwaarde op €380.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in De Camp?

De wijk De Camp in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €380.000, 15% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Camp?

Vanuit Elisabeth Gasthuishof 31 in De Camp bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Camp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Elisabeth Gasthuishof 31: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Camp?

Recreatie nabij De Camp: restaurant (0.1 km), cafe (0.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Elisabeth Gasthuishof 31?