Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 1949
- Woonoppervlakte
- 1270 m²
3e Binnenvestgracht 23 V is een woning in Leiden, gebouwd in 1949. De woning heeft een woonoppervlakte van 1270 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €365.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor 3e Binnenvestgracht 23 V
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
0.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Noordvest is €365.000. Dat komt neer op circa €287 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragen3e Binnenvestgracht 23 V is een woning van 1270 m² in de wijk Noordvest. De buurt telt 926 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.490 inwoners per km².
3e Binnenvestgracht 23 V is een woning in Noordvest, gebouwd in 1949 (77 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
3e Binnenvestgracht 23 V heeft 1270 m² woonoppervlakte. In Noordvest ligt de gemiddelde woningwaarde op €365.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
3e Binnenvestgracht 23 V heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De wijk Noordvest in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €365.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit 3e Binnenvestgracht 23 V in Noordvest bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van 3e Binnenvestgracht 23 V: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.5 km.
Recreatie nabij Noordvest: restaurant (0.3 km), cafe (0.2 km).