Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2021
- Woonoppervlakte
- 192 m²
It Waarlamke 49 is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €439.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor It Waarlamke 49
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
3.8 kmTreinstation
4.5 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
3.5 kmApotheek
4.1 kmZiekenhuis
4.2 kmRestaurant
3.5 kmCafé
3.6 kmBibliotheek
5 kmBioscoop
5.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Klamp is €439.000. Dat komt neer op circa €2.286 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenIt Waarlamke 49 is een woonhuis van 192 m² in de wijk De Klamp. De buurt telt 265 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.146 inwoners per km².
It Waarlamke 49 is een woonhuis in De Klamp, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
It Waarlamke 49 heeft 192 m² woonoppervlakte. In De Klamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €439.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
It Waarlamke 49 heeft energielabel A++. Geldig tot 2031-03-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.89 kg/jaar.
De wijk De Klamp in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 850 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €439.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.3 personen.
Vanuit It Waarlamke 49 in De Klamp bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van It Waarlamke 49: ziekenhuis op 4.2 km, apotheek op 4.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 3.5 km.
Recreatie nabij De Klamp: restaurant (3.5 km), cafe (3.6 km).