Villa, vrijstaande woning It Waarlamke 25 Leeuwarden

It Waarlamke 25, 8941 CG Leeuwarden

246 m² Bouwjaar 2020 6 kamers 4 slaapkamers Label A+++

It Waarlamke 25 is een villa, vrijstaande woning in Leeuwarden, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 246 m², een perceel van 464 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €439.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
246 m²
Perceeloppervlakte
464 m²
Inhoud
869 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€885.000 tot €985.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor It Waarlamke 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel It Waarlamke 25

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
89.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
47.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
66.3%
CO₂-emissie
11.06 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (166.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

3.8 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

4.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

3.5 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

5 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

850 Inwoners
260 Huishoudens
3.3 Gem. huishoudensgrootte
265 Woningvoorraad
€439.000 Gem. woningwaarde De Klamp
99% Koopwoningen
3.146 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van It Waarlamke 25

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over It Waarlamke 25

Wat is de geschatte woningwaarde van It Waarlamke 25?

De prijsindicatie voor It Waarlamke 25 ligt rond €885.000 tot €985.000. De gemiddelde woningwaarde in De Klamp is €439.000. Dat komt neer op circa €1.785 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt It Waarlamke 25 zich tot de wijk De Klamp?

It Waarlamke 25 is een villa, vrijstaande woning van 246 m² in de wijk De Klamp. De buurt telt 265 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.146 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op It Waarlamke 25?

It Waarlamke 25 is een villa, vrijstaande woning in De Klamp, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is It Waarlamke 25 vergeleken met de buurt?

It Waarlamke 25 heeft 246 m² woonoppervlakte en 869 m³ inhoud. Het perceel is 464 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In De Klamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €439.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van It Waarlamke 25 en wat betekent dat?

It Waarlamke 25 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-11-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van It Waarlamke 25?

It Waarlamke 25 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 166 m².

Hoe is de woningmarkt in De Klamp?

De wijk De Klamp in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 850 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €439.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Klamp?

Vanuit It Waarlamke 25 in De Klamp bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 3 km.