Streetview It Waarlamke 21 Leeuwarden

It Waarlamke 21, 8941 CG Leeuwarden

215 m² Bouwjaar 2019

It Waarlamke 21 is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €439.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
215 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor It Waarlamke 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Leeuwarden

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

3.8 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

4.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

3.5 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

5 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

850 Inwoners
260 Huishoudens
3.3 Gem. huishoudensgrootte
265 Woningvoorraad
€439.000 Gem. woningwaarde De Klamp
99% Koopwoningen
3.146 Inwoners per km²

Locatie van It Waarlamke 21

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over It Waarlamke 21

Wat is de geschatte woningwaarde van It Waarlamke 21?

De gemiddelde woningwaarde in De Klamp is €439.000. Dat komt neer op circa €2.042 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt It Waarlamke 21 zich tot de wijk De Klamp?

It Waarlamke 21 is een woonhuis van 215 m² in de wijk De Klamp. De buurt telt 265 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.146 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op It Waarlamke 21?

It Waarlamke 21 is een woonhuis in De Klamp, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is It Waarlamke 21 vergeleken met de buurt?

It Waarlamke 21 heeft 215 m² woonoppervlakte. In De Klamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €439.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in De Klamp?

De wijk De Klamp in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 850 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €439.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Klamp?

Vanuit It Waarlamke 21 in De Klamp bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Klamp?

Zorg en onderwijs in de buurt van It Waarlamke 21: ziekenhuis op 4.2 km, apotheek op 4.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 3.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Klamp?

Recreatie nabij De Klamp: restaurant (3.5 km), cafe (3.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor It Waarlamke 21?

Een woningrapport voor It Waarlamke 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Klamp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2019, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.