Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2009
- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 418 m²
Kerbiel 14 is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m² en een perceel van 418 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €386.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kerbiel 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
3.7 kmTreinstation
4.1 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
3.8 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
3.2 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
4.6 kmBioscoop
4.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Techum is €386.000. Dat komt neer op circa €2.573 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKerbiel 14 is een woonhuis van 150 m² in de wijk Techum. De buurt telt 647 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.149 inwoners per km².
Kerbiel 14 is een woonhuis in Techum, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Kerbiel 14 heeft 150 m² woonoppervlakte. Het perceel is 418 m². In Techum ligt de gemiddelde woningwaarde op €386.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kerbiel 14 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-12-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 14.19 kg/jaar.
De wijk Techum in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.935 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €386.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.
Vanuit Kerbiel 14 in Techum bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 3.7 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kerbiel 14: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 3.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3.1 km.
Recreatie nabij Techum: restaurant (3.2 km), cafe (3.2 km).
Een woningrapport voor Kerbiel 14 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Techum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2009, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.