Tussenwoning Molkenkelder 40 Leeuwarden

Molkenkelder 40, 8941 AJ Leeuwarden

127 m² Bouwjaar 2014 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Molkenkelder 40 is een tussenwoning in Leeuwarden, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m², een perceel van 142 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €386.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2014
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
142 m²
Inhoud
453 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Molkenkelder 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molkenkelder 40

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (78.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

3.7 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

3.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

3.2 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

1935 Inwoners
650 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
647 Woningvoorraad
€386.000 Gem. woningwaarde Techum
70% Koopwoningen
3.149 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Molkenkelder 40

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Molkenkelder 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Molkenkelder 40?

De prijsindicatie voor Molkenkelder 40 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Techum is €386.000. Dat komt neer op circa €3.039 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molkenkelder 40 zich tot de wijk Techum?

Molkenkelder 40 is een tussenwoning van 127 m² in de wijk Techum. De buurt telt 647 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.149 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molkenkelder 40?

Molkenkelder 40 is een tussenwoning in Techum, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Molkenkelder 40 vergeleken met de buurt?

Molkenkelder 40 heeft 127 m² woonoppervlakte en 453 m³ inhoud. Het perceel is 142 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Techum ligt de gemiddelde woningwaarde op €386.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molkenkelder 40 en wat betekent dat?

Molkenkelder 40 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Molkenkelder 40?

Molkenkelder 40 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 78 m².

Hoe is de woningmarkt in Techum?

De wijk Techum in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.935 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €386.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Techum?

Vanuit Molkenkelder 40 in Techum bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 3.7 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Techum?