Streetview Frouwesân 117 Leeuwarden

Frouwesân 117, 8939 ES Leeuwarden

500 m² Bouwjaar 2001 15 kamers 4 slaapkamers Label A

Frouwesân 117 is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 500 m², een perceel van 1061 m² en 15 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
500 m²
Perceeloppervlakte
1061 m²
Inhoud
2548 m³
Kamers
15
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Frouwesân 117

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Frouwesân 117

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leeuwarden

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

3.8 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

3.9 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

5.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

5570 Inwoners
1990 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
1979 Woningvoorraad
€430.000 Gem. woningwaarde Zuiderburen
87% Koopwoningen
1.721 Inwoners per km²

Locatie van Frouwesân 117

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Frouwesân 117

Wat is de geschatte woningwaarde van Frouwesân 117?

De prijsindicatie voor Frouwesân 117 ligt rond €1.125.000 tot €1.375.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuiderburen is €430.000. Dat komt neer op circa €860 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Frouwesân 117 zich tot de wijk Zuiderburen?

Frouwesân 117 is een woonhuis van 500 m² in de wijk Zuiderburen. De buurt telt 1.979 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.721 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Frouwesân 117?

Frouwesân 117 is een woonhuis in Zuiderburen, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Frouwesân 117 vergeleken met de buurt?

Frouwesân 117 heeft 500 m² woonoppervlakte en 2548 m³ inhoud. Het perceel is 1061 m². Met 15 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Zuiderburen ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Frouwesân 117 en wat betekent dat?

Frouwesân 117 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-03-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Frouwesân 117?

Frouwesân 117 heeft 15 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zuiderburen?

De wijk Zuiderburen in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 5.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuiderburen?

Vanuit Frouwesân 117 in Zuiderburen bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 3.4 km.