Villa, vrijstaande woning Braksân 41 Leeuwarden

Braksân 41, 8939 ED Leeuwarden

176 m² Bouwjaar 2007 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Braksân 41 is een villa, vrijstaande woning in Leeuwarden, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m², een perceel van 320 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
176 m²
Perceeloppervlakte
320 m²
Inhoud
653 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€600.000 tot €700.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Braksân 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Braksân 41

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
120.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.7%
CO₂-emissie
28.63 kg/m²

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

3.8 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

3.9 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

5.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

5570 Inwoners
1990 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
1979 Woningvoorraad
€430.000 Gem. woningwaarde Zuiderburen
87% Koopwoningen
1.721 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Braksân 41

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Braksân 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Braksân 41?

De prijsindicatie voor Braksân 41 ligt rond €600.000 tot €700.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuiderburen is €430.000. Dat komt neer op circa €2.443 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Braksân 41 zich tot de wijk Zuiderburen?

Braksân 41 is een villa, vrijstaande woning van 176 m² in de wijk Zuiderburen. De buurt telt 1.979 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.721 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Braksân 41?

Braksân 41 is een villa, vrijstaande woning in Zuiderburen, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Braksân 41 vergeleken met de buurt?

Braksân 41 heeft 176 m² woonoppervlakte en 653 m³ inhoud. Het perceel is 320 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Zuiderburen ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Braksân 41 en wat betekent dat?

Braksân 41 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-12-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Braksân 41?

Braksân 41 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Zuiderburen?

De wijk Zuiderburen in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 5.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuiderburen?

Vanuit Braksân 41 in Zuiderburen bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 3.4 km.