Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 312 m²
- Perceeloppervlakte
- 879 m²
Eeltsjemar 20 is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 312 m² en een perceel van 879 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Eeltsjemar 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
3.8 kmTreinstation
5.1 kmSnelweg oprit
3.4 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
3.8 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
3.9 kmCafé
3.8 kmBibliotheek
5.2 kmBioscoop
5.7 kmDe prijsindicatie voor Eeltsjemar 20 ligt rond €550.000 tot €650.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuiderburen is €430.000. Dat komt neer op circa €1.378 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEeltsjemar 20 is een woonhuis van 312 m² in de wijk Zuiderburen. De buurt telt 1.979 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.721 inwoners per km².
Eeltsjemar 20 is een woonhuis in Zuiderburen, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Eeltsjemar 20 heeft 312 m² woonoppervlakte. Het perceel is 879 m². In Zuiderburen ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Zuiderburen in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 5.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Eeltsjemar 20 in Zuiderburen bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 3.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Eeltsjemar 20: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 3.8 km.
Recreatie nabij Zuiderburen: restaurant (3.9 km), cafe (3.8 km).
De prijsindicatie ligt rond €550.000 tot €650.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Zuiderburen is €430.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.