Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 297 m²
- Perceeloppervlakte
- 1497 m²
Eeltsjemar 19 is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 297 m² en een perceel van 1497 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Eeltsjemar 19
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
3.8 kmTreinstation
5.1 kmSnelweg oprit
3.4 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
3.8 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
3.9 kmCafé
3.8 kmBibliotheek
5.2 kmBioscoop
5.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zuiderburen is €430.000. Dat komt neer op circa €1.448 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEeltsjemar 19 is een woonhuis van 297 m² in de wijk Zuiderburen. De buurt telt 1.979 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.721 inwoners per km².
Eeltsjemar 19 is een woonhuis in Zuiderburen, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Eeltsjemar 19 heeft 297 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1497 m². In Zuiderburen ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Zuiderburen in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 5.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Eeltsjemar 19 in Zuiderburen bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 3.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Eeltsjemar 19: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 3.8 km.
Recreatie nabij Zuiderburen: restaurant (3.9 km), cafe (3.8 km).
Een woningrapport voor Eeltsjemar 19 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Zuiderburen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2002, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.