Streetview Krommezijl 48 Leeuwarden

Krommezijl 48, 8939 AW Leeuwarden

125 m² Bouwjaar 2006 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Krommezijl 48 is een appartement in Leeuwarden, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
125 m²
Inhoud
325 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Krommezijl 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Krommezijl 48

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Leeuwarden

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

3.8 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

3.9 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

5.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

5570 Inwoners
1990 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
1979 Woningvoorraad
€430.000 Gem. woningwaarde Zuiderburen
87% Koopwoningen
1.721 Inwoners per km²

Locatie van Krommezijl 48

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Krommezijl 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Krommezijl 48?

De prijsindicatie voor Krommezijl 48 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuiderburen is €430.000. Dat komt neer op circa €3.440 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Krommezijl 48 zich tot de wijk Zuiderburen?

Krommezijl 48 is een appartement van 125 m² in de wijk Zuiderburen. De buurt telt 1.979 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.721 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Krommezijl 48?

Krommezijl 48 is een appartement in Zuiderburen, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Krommezijl 48 vergeleken met de buurt?

Krommezijl 48 heeft 125 m² woonoppervlakte en 325 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Zuiderburen ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Krommezijl 48 en wat betekent dat?

Krommezijl 48 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Krommezijl 48?

Krommezijl 48 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zuiderburen?

De wijk Zuiderburen in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 5.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuiderburen?

Vanuit Krommezijl 48 in Zuiderburen bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 3.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zuiderburen?