Streetview De Rijd 54 Leeuwarden

De Rijd 54, 8939 AD Leeuwarden

188 m² Bouwjaar 2001 8 kamers 6 slaapkamers Label A+

De Rijd 54 is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m², een perceel van 526 m² en 8 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
188 m²
Perceeloppervlakte
526 m²
Inhoud
762 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor De Rijd 54

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Rijd 54

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
107.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
104.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
30.8%
CO₂-emissie
18.52 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leeuwarden

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

3.8 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

3.9 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

5.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

5570 Inwoners
1990 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
1979 Woningvoorraad
€430.000 Gem. woningwaarde Zuiderburen
87% Koopwoningen
1.721 Inwoners per km²

Locatie van De Rijd 54

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over De Rijd 54

Wat is de geschatte woningwaarde van De Rijd 54?

De prijsindicatie voor De Rijd 54 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuiderburen is €430.000. Dat komt neer op circa €2.287 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Rijd 54 zich tot de wijk Zuiderburen?

De Rijd 54 is een woonhuis van 188 m² in de wijk Zuiderburen. De buurt telt 1.979 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.721 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Rijd 54?

De Rijd 54 is een woonhuis in Zuiderburen, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is De Rijd 54 vergeleken met de buurt?

De Rijd 54 heeft 188 m² woonoppervlakte en 762 m³ inhoud. Het perceel is 526 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Zuiderburen ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Rijd 54 en wat betekent dat?

De Rijd 54 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-04-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Rijd 54?

De Rijd 54 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zuiderburen?

De wijk Zuiderburen in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 5.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuiderburen?

Vanuit De Rijd 54 in Zuiderburen bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 3.4 km.