Eengezinswoning, tussenwoning Wiardaplantage 40 Leeuwarden

Wiardaplantage 40, 8939 AA Leeuwarden

118 m² Bouwjaar 2005 5 kamers 3 slaapkamers Label A+

Wiardaplantage 40 is een eengezinswoning, tussenwoning in Leeuwarden, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 161 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
161 m²
Inhoud
430 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Wiardaplantage 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wiardaplantage 40

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
80.06 kWh/m²
Primaire fossiele energie
91.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
20.3%
CO₂-emissie
15.72 kg/m²

Tuin
Ja (57.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

3.8 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

3.9 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

5.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

5570 Inwoners
1990 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
1979 Woningvoorraad
€430.000 Gem. woningwaarde Zuiderburen
87% Koopwoningen
1.721 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wiardaplantage 40

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Wiardaplantage 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Wiardaplantage 40?

De prijsindicatie voor Wiardaplantage 40 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuiderburen is €430.000. Dat komt neer op circa €3.644 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wiardaplantage 40 zich tot de wijk Zuiderburen?

Wiardaplantage 40 is een eengezinswoning, tussenwoning van 118 m² in de wijk Zuiderburen. De buurt telt 1.979 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.721 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wiardaplantage 40?

Wiardaplantage 40 is een eengezinswoning, tussenwoning in Zuiderburen, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wiardaplantage 40 vergeleken met de buurt?

Wiardaplantage 40 heeft 118 m² woonoppervlakte en 430 m³ inhoud. Het perceel is 161 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Zuiderburen ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wiardaplantage 40 en wat betekent dat?

Wiardaplantage 40 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-05-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wiardaplantage 40?

Wiardaplantage 40 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 57 m².

Hoe is de woningmarkt in Zuiderburen?

De wijk Zuiderburen in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 5.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuiderburen?

Vanuit Wiardaplantage 40 in Zuiderburen bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 3.4 km.