Woningdetails
- Type
- Woning
- Woonoppervlakte
- 41 m²
Antaresweg 31 is een woning in Leeuwarden. De woning heeft een woonoppervlakte van 41 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €429.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Antaresweg 31
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2 kmSupermarkt
2.3 kmHuisarts
2.3 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
2 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
2.3 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
1.2 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
4.4 kmBioscoop
4.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hemrik is €429.000. Dat komt neer op circa €10.463 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAntaresweg 31 is een woning van 41 m² in de wijk Hemrik. De buurt telt 32 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 49 inwoners per km².
Antaresweg 31 heeft 41 m² woonoppervlakte. In Hemrik ligt de gemiddelde woningwaarde op €429.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Hemrik in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €429.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Antaresweg 31 in Hemrik bereik je: supermarkt op 2.3 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 3.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Antaresweg 31: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 2.5 km.
Recreatie nabij Hemrik: restaurant (1.2 km), cafe (2.1 km).
Een woningrapport voor Antaresweg 31 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Hemrik. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen