Streetview Tijnjedijk 25 A Leeuwarden

Tijnjedijk 25 A, 8936 AB Leeuwarden

91 m² Bouwjaar 1970

Tijnjedijk 25 A is een appartement in Leeuwarden, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €196.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
91 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Tijnjedijk 25 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Leeuwarden

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

730 Inwoners
245 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
209 Woningvoorraad
€196.000 Gem. woningwaarde Wielenpôlle
25% Koopwoningen
1.454 Inwoners per km²

Locatie van Tijnjedijk 25 A

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Tijnjedijk 25 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Tijnjedijk 25 A?

De gemiddelde woningwaarde in Wielenpôlle is €196.000. Dat komt neer op circa €2.154 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tijnjedijk 25 A zich tot de wijk Wielenpôlle?

Tijnjedijk 25 A is een appartement van 91 m² in de wijk Wielenpôlle. De buurt telt 209 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.454 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tijnjedijk 25 A?

Tijnjedijk 25 A is een appartement in Wielenpôlle, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Tijnjedijk 25 A vergeleken met de buurt?

Tijnjedijk 25 A heeft 91 m² woonoppervlakte. In Wielenpôlle ligt de gemiddelde woningwaarde op €196.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Wielenpôlle?

De wijk Wielenpôlle in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 730 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €196.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wielenpôlle?

Vanuit Tijnjedijk 25 A in Wielenpôlle bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Wielenpôlle?

Zorg en onderwijs in de buurt van Tijnjedijk 25 A: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Wielenpôlle?

Recreatie nabij Wielenpôlle: restaurant (1 km), cafe (0.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Tijnjedijk 25 A?

Een woningrapport voor Tijnjedijk 25 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Wielenpôlle. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1970, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.