Streetview Sleutelbloem 33 Leeuwarden

Sleutelbloem 33, 8935 RM Leeuwarden

143 m² Bouwjaar 1979 5 kamers Label E

Sleutelbloem 33 is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 168 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €239.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
168 m²
Inhoud
518 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Sleutelbloem 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sleutelbloem 33

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
137.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
295.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.31 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leeuwarden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

3695 Inwoners
1710 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1666 Woningvoorraad
€239.000 Gem. woningwaarde Aldlân-Oost
70% Koopwoningen
5.311 Inwoners per km²

Locatie van Sleutelbloem 33

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Sleutelbloem 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Sleutelbloem 33?

De prijsindicatie voor Sleutelbloem 33 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Aldlân-Oost is €239.000. Dat komt neer op circa €1.671 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sleutelbloem 33 zich tot de wijk Aldlân-Oost?

Sleutelbloem 33 is een woonhuis van 143 m² in de wijk Aldlân-Oost. De buurt telt 1.666 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.311 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sleutelbloem 33?

Sleutelbloem 33 is een woonhuis in Aldlân-Oost, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Sleutelbloem 33 vergeleken met de buurt?

Sleutelbloem 33 heeft 143 m² woonoppervlakte en 518 m³ inhoud. Het perceel is 168 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Aldlân-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €239.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sleutelbloem 33 en wat betekent dat?

Sleutelbloem 33 heeft energielabel E. Geldig tot 2031-06-11. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sleutelbloem 33?

Sleutelbloem 33 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Aldlân-Oost?

De wijk Aldlân-Oost in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 3.695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €239.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aldlân-Oost?

Vanuit Sleutelbloem 33 in Aldlân-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 3.7 km.