Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1979
- Woonoppervlakte
- 169 m²
- Perceeloppervlakte
- 246 m²
Sleutelbloem 27 is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m² en een perceel van 246 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €239.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sleutelbloem 27
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
3.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
3.7 kmDe prijsindicatie voor Sleutelbloem 27 ligt rond €175.000 tot €200.000. De gemiddelde woningwaarde in Aldlân-Oost is €239.000. Dat komt neer op circa €1.414 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSleutelbloem 27 is een woonhuis van 169 m² in de wijk Aldlân-Oost. De buurt telt 1.666 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.311 inwoners per km².
Sleutelbloem 27 is een woonhuis in Aldlân-Oost, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Sleutelbloem 27 heeft 169 m² woonoppervlakte. Het perceel is 246 m². In Aldlân-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €239.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Aldlân-Oost in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 3.695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €239.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Sleutelbloem 27 in Aldlân-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 3.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Sleutelbloem 27: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.8 km.
Recreatie nabij Aldlân-Oost: restaurant (0.5 km), cafe (0.9 km).
De prijsindicatie ligt rond €175.000 tot €200.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Aldlân-Oost is €239.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.