Streetview Lenteklokje 27 Leeuwarden

Lenteklokje 27, 8935 KR Leeuwarden

133 m² Bouwjaar 1973

Lenteklokje 27 is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m² en een perceel van 139 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €239.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
139 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Lenteklokje 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Leeuwarden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

3695 Inwoners
1710 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1666 Woningvoorraad
€239.000 Gem. woningwaarde Aldlân-Oost
70% Koopwoningen
5.311 Inwoners per km²

Locatie van Lenteklokje 27

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Lenteklokje 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Lenteklokje 27?

De gemiddelde woningwaarde in Aldlân-Oost is €239.000. Dat komt neer op circa €1.797 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lenteklokje 27 zich tot de wijk Aldlân-Oost?

Lenteklokje 27 is een woonhuis van 133 m² in de wijk Aldlân-Oost. De buurt telt 1.666 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.311 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lenteklokje 27?

Lenteklokje 27 is een woonhuis in Aldlân-Oost, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lenteklokje 27 vergeleken met de buurt?

Lenteklokje 27 heeft 133 m² woonoppervlakte. Het perceel is 139 m². In Aldlân-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €239.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Aldlân-Oost?

De wijk Aldlân-Oost in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 3.695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €239.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aldlân-Oost?

Vanuit Lenteklokje 27 in Aldlân-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 3.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Aldlân-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lenteklokje 27: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Aldlân-Oost?

Recreatie nabij Aldlân-Oost: restaurant (0.5 km), cafe (0.9 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Lenteklokje 27?

Een woningrapport voor Lenteklokje 27 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Aldlân-Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1973, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.